SHARE WEEK 2018 – blogi, które czytam

Share Button

Dzisiejszy wpis będzie o czymś zupełnie nowym. Dziś zabieram Was do świata blogów, podzielę się z Wami linkami do witryn, które odwiedzam, a które może i Wam przypadną do gustu?

Akcja, w której biorę udział, nazywa się SHARE WEEK 2018 i polega na oddaniu głosów na Wasze 3 ulubione blogi.  Możliwe jest oddanie głosu na bloga wegedroga.pl.

A teraz, pora na przedstawienie moich faworytek, kolejność przypadkowa.

Wybór był niełatwy, ponieważ można oddać tylko 3 głosy. Kryterium, jakim się posłużyłam, to umiejętne inspirowanie, zarażanie dobrą energią i pomaganie innym.

1)  Ja zwykła matkaa
http://jazwyklamatkaa.pl/

Blog prowadzony przez (nie)zwykłą matkę, kobietę o silnej osobowości. Klaudia, autorka bloga, potrafiła zrzeszyć dziesiątki kobiet do wspólnego działania, pod hasłem #JestemBadamSię i tym wielkim gestem bardzo mnie ujęła. Na blogu przeczytacie o codziennym życiu matki. Artykuły są napisane w formie poradników, recenzji lub felietonów. Tematyka poruszana na blogu: gotowanie, podróże, motywacja, relacje z imprez kulturalnych.

2) BEAta HERBAta
http://www.beataherbata.pl/

O swoim blogu pisze, że jest „nie dla każdego. Jest unikatowy i nie mieści się w żadnej kategorii co z pewnością wyróżnia go na tle miliona innych”. BeataHerbata.pl to taka bratnia dusza wegedrogi. Beata, autorka bloga, pisze lekko i zabawnie, a czasem rzuca błyskawicami. Pisze o naturalnych metodach leczenia, o snach, o miłości, o psychologii, a nawet o UFO i o smugach chemicznych.

3) Mój kawałek podłogi
http://moj-kawalek-podlogi.pl/

Co jakiś czas wspominam o zdrowych, słodkich i wegańskich słodkościach autorki bloga Mój kawałek podłogi. Edyta wiele razy zainspirowała mnie swoimi przepisami na słodkie wypieki. Osoba bardzo pomysłowa i kreatywna, dlatego jej blog polecam z czystym sumieniem.

 

Inne blogi, które polecam:

Pani Miniaturowakontrowersyjny blog najmniejszej polskiej blogerki. Motywuje i daje kopa.

Kreatorka Szczęściapozytywny i motywujący blog prowadzony przez miłośniczkę gór, która nie zawsze może w te góry się wybrać.

Szukając Słońcajest tyle blogów górskich, a ja wybrałam właśnie ten. Tak działa subiektywizm 😉

Życie i podróżeblog o życiu w Wietnamie.

Places and Plantswegański blog o podróżach i przyrodzie.

Ekopozytywnablog o codziennym życiu w duchu ekologii.

 

Zasady share week 2018:

Akcja trwa od 19 marca do 8 kwietnia. W tym czasie możecie zgłaszać Wasze ulubione blogi i dodawać je do formularza.

Czytelnicy: zapraszam do zabawy i oddawania głosu w ankiecie. Trzy ulubione blogi można zarejestrować tu: ankieta SHARE WEEK 2018
Blogerzy:
Jeśli chcecie zagłosować, publikujecie wpis na swoim blogu, w którym wpisujecie trzech ulubionych blogerów. Wpis linkujecie pod artykułem u Andrzeja Tucholskiego i wypełniacie krótką ankietę.

 

A Ty jakie blogi czytasz i polecasz?

_________________________________________________________________________________
Spodobał się artykuł? Uważasz, że inni powinni go przeczytać? Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz lub skomentujesz,
dołączysz do mojego fanpage na Facebooku
dołączysz do obserwatorów na
Instagramie

38 myśli na temat “SHARE WEEK 2018 – blogi, które czytam

  1. Fajnie poznawać nowe blogi polecane przez kogoś. Z Twoich poleceń znam tylko trochę Mój kawałek podłogi i Panią Miniaturową, ale chętnie zajrzę do innych 🙂 Sama też szykuję wpis w ramach Share Week’a 🙂

  2. Już dziękowałam w komentarzu u siebie, ale jeszcze raz dziękuję za polecenie 🙂 Trochę przegapiłam akcję „zwykłej” matki, ale dała mi znać, że mogę jeszcze zamieścić zdjęcie do końca marca, więc mam nadzieję, że w końcu ścignę Męża, żeby mi je zrobił, bo temat bardzo ważny i warty wspierania 🙂

Dodaj komentarz