8 targi EKOstyl w Bielsku-Białej 19-20 czerwca

Share Button

Od kilkunastu dni nasi zarządcy z Wiejskiej sypnęli nam nieco więcej marcheweczki, umożliwiając pracować i zarabiać. Już można odwiedzać targi w pomieszczeniach zamkniętych. Targi EKOstyl były dwa razy odwoływane, ale, jak powiedział organizator, pan Eugeniusz Kropka: “do trzech razy sztuka”. Jako patron medialny spieszę do Was z informacją, że już w najbliższy weekend można w końcu na żywo spotkać się z innymi entuzjastami zdrowia, urody, dobrej zabawy i kuchni. Zobaczcie, co zostało dla Was przygotowane:

Na targach zaprezentuje się ponad  200 Wystawców (producenci, dystrybutorzy, rzemieślnicy) z szerokim asortymentem ekoproduktów.

  • zdrowa Eko żywność ( in. produkty zbożowe, mięsne, ryby, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i  warzywne, miody, bakalie, i inne).
  • oleje, soki, herbaty, kawy,
  • eko kosmetyki i środki czystości,
  • ekologiczne ubrania i produkty zero waste,
  • doradztwo dietetyczne,
  • piwa, wina i nalewki,
  • niebanalne wyroby rzemieślnicze,
  • produkty i usługi wspierające zgodny z naturą zdrowy styl życia,

pojawią się ekoprodukty nie tylko z Polski, ale również z Czech, Rumunii, Bułgarii, Azerbajdżanu,  a także Litwy i Ukrainy.

Jak zwykle targom towarzyszyć będą wykłady i prelekcje, w których wezmą udział specjaliści i eksperci z różnych dziedzin.

Zabierzcie swoje pociechy! EKOprzedszkole zapewni profesjonalną opiekę dla dzieci, dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzić ekspozycję targów.

Dla dzieci i młodzieży przewidziany jest piknik ekologiczny z zabawami, quizem i nagrodami.

STREFA Kulinarna Polskiej Ekologii to przestrzeń, na której będą prezentacje przyrządzania zdrowych, ekologicznych potraw wraz z degustacjami. Do prezentacji kulinarnych w Strefie zostali m. in. zaproszeni: Remigiusz Rączka – prezentacja kuchni śląskiej;  Wiesław Wróblewski – prezentacja kuchni beskidzkiej oraz inni  mistrzowie przyrządzania kuchennych specjałów.

I wiele innych atrakcji.

Wstęp i pojemny parking są bezpłatne.

Zapraszamy:

Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26

Zapowiedź wydarzenia:

 

Jedna myśl na temat “8 targi EKOstyl w Bielsku-Białej 19-20 czerwca

Dodaj komentarz