Wylecz się z każdego rodzaju raka – dr George Ashkar – metoda NIA

Share Button

„Metoda NIA (Neutral Infection Absorption) jest niezwykle tania, kosztuje tylko 10 centów dziennie. Leczy z każdego rodzaju raka, reumatyzmu oraz AIDS. Bogaci ludzie nie mają zaufania do tej metody, ponieważ jest bardzo tania. Oni wolą oddać się w ręce słynnych ekspertów onkologii za duże pieniądze wierząc, że zostaną wyleczeni. Oczywiście umierają w najlepszych szpitalach, lecz ich rodziny nie dbają o to…”

Miałem 6 lat, kiedy obiecałem, że znajdę lek na raka. W wieku 12 lat znalazłem lek na raka, opracowałem metodę Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA).

Nazywam się George Elias Ashkar, jestem fizykiem. Zanim zacząłem badania nad rakiem, potrzebowałem profesjonalnej rady.

Zapytałem się lekarza: – Czy wiesz czym jest rak?
Odpowiedział. – Nie.
Zapytałem – Czy masz lek na raka?
Odrzekł – Nie.
Następnie zapytałem – Kim jesteś z zawodu? Jaka jest Twoja specjalizacja?
Odpowiedział – Specjalizuję się w onkologii.

Trudno uwierzyć w to, co powiedział. Ktoś kto nie wie, czym jest rak, nie ma na niego leku, a nazywa siebie specjalistą onkologiem.

To, co specjaliści onkolodzy mówią, jest w 100% kłamstwem. To, co specjaliści onkolodzy robią, jest w 100% złe.

Specjaliści onkolodzy w pełni świadomie wykorzystują radioterapię i chemioterapię w celu zabijania ludzi i zarabiania pieniędzy. To bardziej przypomina rozbój niż leczenie. Nikt do tej pory nie wiedzą, czym jest rak i jak go wyleczyć.

Rak to nie jest ani wirusowa ani bakteryjna choroba więc nie jest to problem medyczny. Rak jest spowodowany przez chemikalia dlatego jest problemem fizycznym.

Wytłumaczę Ci dokładnie czym jest rak i jak wyleczyć go w 100%.

Choroba zaczyna się, gdy bakteria lub wirus zaatakują ciało człowieka i zaczynają uszkadzać komórki. Bakterie powodują daną chorobę, zaś uszkodzone komórki powodują pojawienie się symptomów tej choroby. Ponieważ bakterie powodują chorobę, to jeśli zabijemy bakterię usuniemy przyczynę i choroba zostanie uleczona.

Jeśli zniszczymy uszkodzone komórki, usuniemy jedynie symptomy choroby. Natomiast sama choroba nie zostanie uleczona, ponieważ bakterie pozostaną i nadal będą ją powodować. Bakterie używają zniszczonych komórek jako pożywki i rozmnażają się do pewnej krytycznej ilości. Kiedy liczba zniszczonych komórek będzie na tyle duża, aby spowodować objawy choroby, zacznie się ona. Podobnie wirusy wykorzystują wewnętrzne mechanizmy komórki do powielania się do ilości wystarczającej do pojawienia się symptomów choroby.

Aby wyleczyć chorobę, musimy wyeliminować jej przyczynę. W tym przypadku to bakterie i wirusy są przyczyną choroby. Tak więc jeśli wyeliminujemy bakterie i wirusy wyeliminujemy chorobę. Jeśli wyeliminujemy tylko zniszczone komórki to usuniemy jedynie symptomy, a nie samą chorobę.

Rak jest inny. To nie jest choroba wirusowa ani bakteryjna. Z tego powodu nie jest to problem medyczny. Jest to problem fizyczny. To choroba związana z zatruciem chemicznym spowodowana kancerogenami (kancerogen– substancja rakotwórcza, czynnik rakotwórczy, pojęcie używane przez lekarzy).

Na obrazku największy okrąg to komórka ciała. Mniejszy okrąg to propagator. Kiedy połączą się ze sobą chemicznie, komórka przekształca się w komórkę rakową. Ale to połączenie nie może nastąpić samoistnie. Musi pojawić się kancerogen, aby zainicjować reakcję chemiczną i połączyć je chemicznie. Ze względu na ich rolę, tj. inicjowanie reakcji chemicznej, nazwałem kancerogeny – inicjatorami. To jest jedyny możliwy model choroby nowotworowej. Nie ma innych modeli, które uwzględniałyby wszystkie aspekty komórek rakowych. Tak jak w przypadku chorób wirusowo-bakteryjnych, musimy wyeliminować przyczynę choroby, aby ją wyleczyć. W przypadku raka przyczyną choroby są kancerogeny. Tak więc musimy je wyeliminować, aby wyleczyć raka.

Niestety, onkolodzy na całym świecie próbują usuwać komórki rakowe, to zaś eliminuje jedynie objawy choroby, co nie jest głównym problemem.

Mechanizm przerzutów nowotworowych.

Komórki rakowe oznaczone ciemniejszym kolorem. Zdrowe komórki rozpoznają je jako obce i odrzucają. Jeśli komórki rakowe wydostaną się, dołączą do krwiobiegu i rozprzestrzenią po całym ciele. Mogą utworzyć „worek” jak ryby w sieci, który będzie rosnąć i przekształci się w guz. Kancerogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, które można zabić, dlatego nie możemy używać leków. Jedyną metodą wyleczenia raka jest fizyczne usunięcie kancerogenów z ciała za pomocą metody Wchłaniania Neutralnej Infekcji NIA, która zostanie opisana dalej. Nie ma alternatywy, nie będzie innej metody leczenia raka. To jest najdoskonalsza i jedyna metoda. Ponieważ nie używam w niej żadnych leków, nie ma efektów ubocznych ani nawrotów, które występują przy radioterapii i chemioterapii.

Jak przygotować się do terapii:

Aby rozpocząć leczenie, musisz przygotować ranę. Do tego będziesz jednorazowo potrzebował:

Aby rozpocząć leczenie metodą NIA, trzeba zrobić sztuczną ranę. Na początku musimy wybrać miejsce. Miejsce powinno znajdować się na miękkim mięśniu z dala od kości. Łydki są najbardziej praktycznym miejscem na ciele do zrobienia rany. Pielęgnacja rany w tym miejscu jest prostsza i nie wymaga pomocy.

Aby było łatwiej, jeśli jesteś leworęczny, wybierz prawą łydkę. Jeśli jesteś praworęczny, wybierz lewą. Ogól powierzchnię o średnicy 6-8 cm tak, aby wybrane miejsce znajdowało się w środku. Dwa kawałki taśmy klejącej, mocują pierścień na środku ogolonej powierzchni skóry. Wypełnij pierścień po brzegi świeżo wyciśniętym czosnkiem i przykryj go twardą plastikową folią. Dzięki temu sok z czosnku zostanie wewnątrz pierścienia i oddziałując na skórę, utworzy pęcherz. Po pewnym czasie pęcherz będzie gotowy. Aby nie dopuścić do infekcji, oczyść skórę wokół pęcherza za pomocą alkoholu. Następnie usuń skórę z pęcherza. Gdy pęcherz będzie gotowy, do codziennego użytku będziesz potrzebował:

 

Na początku zrób małe nacięcie nożyczkami, a następnie usuń skórę. Umieść ziarno ciecierzycy w ranie i przykryj je „kanapką” z chusteczki i liścia kapusty. Wewnętrzna strona liścia przykrywa ranę. Owiń całość bandażem elastycznym wystarczająco ciasno, aby opatrunek nie zsunął się podczas chodzenia. Następnego dnia po 24 godzinach odsłoń ranę, wyciągnij nasiąknięte ziarno ciecierzycy, oczyść skórę wokół rany za pomocą alkoholu, włóż nowe suche ziarno do rany. Przykryj je świeżą „kanapką” z kapusty i chusteczki, a następnie owiń bandażem wokół. Powtarzaj tę procedurę co 24 godziny przez 3 dni.

Czwartego dnia i dalej powtarzaj procedurę co 12 godzin przynajmniej przez 6 miesięcy lub dłużej, jeśli potrzeba – dopóki choroba nie zostanie kompletnie wyleczona. Czasami całkowite wyleczenie trwa 12–18 miesięcy.

Pamiętaj! Nigdy nie dotykaj wnętrza rany. Nie stosuj także wody utlenionej. Zawsze myj ręce przed wymianą ziarna ciecierzycy. Nie musisz myć ziaren ciecierzycy ani kapusty.

Podczas trwania leczenia musisz zaakceptować następujące rzeczy:

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa i zainfekowana krew. To wszystko jest wewnętrzną infekcją wydostającą się z ciała. Nie myl jej z zewnętrzną infekcją, która nigdy nie nastąpi, dopóki ziarno ciecierzycy jest wewnątrz rany.

Zmiana koloru i opuchlizna wokół rany, silny ból oraz nieprzyjemny zapach – to wszystko jest normalne. Nie panikuj. To przejdzie w miarę posuwania się reperkusji.
To zajmie trochę czasu. Bądź cierpliwy. Jeśli ziarno ciecierzycy nie nasiąknie, trudno je będzie wyciągnąć. W tym przypadku jeśli ziarno utknie w ranie, nigdy nie próbuj go wyciągać na siłę. Zostaw ziarno jeszcze na 1 dzień, aby nasiąkło. Wtedy wyskoczy samo, jeśli naciśniesz palcami na skórę wokół rany. Przed zabiegiem możesz wziąć prysznic. Kontynuuj leczenie aż do wyleczenia. Ostatnie ziarno ciecierzycy powinno zostać wyjęte, zaś rana powinna pozostać pusta przez wiele dni, aż się zagoi.

Jeśli infekcja wokół rany jest za duża, leczenie rany zajmie nieco dłużej czasu, aż cała infekcja wyjdzie na zewnątrz. Ewentualnie możesz leczyć ranę w sposób typowy za pomocą środków przeciwbakteryjnych.

Wnioski

W 1973 roku prezydent Nixon przekazał na rzecz Narodowego Instytutu do walki z rakiem 35 miliardów dolarów. I zażądał wynalezienia leku na raka oraz zmiecenia go z powierzchni ziemi w ciągu 25 lat. W 1998 roku po 25 latach i wykorzystaniu 35 miliardów $ rezultat badań był następujący:

Przyczyna choroby nieznana, brak leku.

W 1943 roku potrzebowałem 1 tygodnia i 1 $ na opracowanie metody NIA (WNI – Wchłaniania Neutralnej Infekcji), która pozwala wyleczyć raka w 100%.

Prosiłem o wyjaśnienie, czym jest rak i jak go leczyć w prawie wszystkich wiodących centrach badawczych na świecie. Nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie – od Narodowego Instytutu Raka, przez klinikę Johna Hopkinsa – Niemiecki Ośrodek Raka, Ośrodek Raka w Tokio, Instytut Pasteura, Szwedzki Instytut Karolinska do Królewskiego Instytutu Badań nad Rakiem w Wielkiej Brytanii.

Wszyscy przez ostatnie pół wieku koncentrowali się na eliminacji komórek rakowych, które nie są przyczyną. Natomiast nikt nie zajmował się usuwaniem prawdziwej przyczyny, czyli kancerogenów. Doszedłem do wniosku, że w badania nad rakiem zaangażowano najbardziej ciemnych i niedouczonych ludzi, i to jest powód że nie ma na niego leku.

Na koniec powiem Ci to: Praktyka medyczna stała się biznesem. Radio- i chemioterapia mogą jedynie powodować i przyśpieszać już istniejącego raka. Nie mogą go wyleczyć. Moją metodą możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj raka. Możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj choroby stawów, wliczając w to reumatoidalne zapalenie stawów, możesz prawie w 100% wyleczyć również zakażenie wirusem HIV (AIDS), jeśli będziesz jej używał.

Dr George Eliash Ashkar

źródło Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=fdryEJqEwf0&t=3017s

Metoda leczenia raka [Dr George Ashkar] – wylecz się według starych metod [ lektor PL ]

______________________________________________________________________________
Spodobał się artykuł? Uważasz, że inni powinni go przeczytać? Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz lub skomentujesz,
dołączysz do mojego fanpage na Facebooku
dołączysz do obserwatorów na
Instagramie

15 myśli na temat “Wylecz się z każdego rodzaju raka – dr George Ashkar – metoda NIA

  1. Byłaby Pani dopiero w szoku kiedy dowiedzialaby się Pani że zachorowała na raka i nie ma na to lekarstwa,piszę to gdyż sam to przechodzę i nie życzę Pani nic podobnego i dlatego nie powinno się wyrażać w ten sposób, jeśli nie ma się o tym zielonego pojęcia.
   Pozdrawiam Piotr

 1. „Miałem 6 lat, kiedy obiecałem, że znajdę lek na raka. W wieku 12 lat znalazłem lek na raka”

  Seems legit.

  Proszę, skasuj ten wpis, żeby nie ryzykować, że ktoś chory na raka uwierzy w te brednie i przypłaci to życiem. Gość jest oszustem, a opowieści o skuteczności jego metody to zwykłe kłamstwa (w najlepszym razie manipulacje na zasadzie „tysiąc osób to stosowało, trzy wyzdrowiały, no to w książce wspomnijmy tylko o tych trzech i pomińmy ten drobny szczegół, że równocześnie stosowały też normalną terapię”). Nie ma leku na raka, a już na pewno nie może istnieć jeden uniwersalny, bo rak to ogólna nazwa na całą rodzinę schorzeń, które potrafią się od siebie diametralnie różnić przebiegiem i sposobem leczenia. Oszuści pokroju tego typa zwykle nawet o tym nie wiedzą.

  Skasuj ten wpis. Naprawdę.

 2. Aż mi słów zabrakło…z oburzenia. Człowiek, który jest chory i szuka informacji i pomocy w internecie nie powinien natykać się na artykuł, który przekonuje że lekarze nic nie wiedzą, a zamiast konwencjonalnej terapii mają się leczyć ciecierzycą. Czysta szarlataneria.

 3. Przyznam że nie słyszałem jeszcze o tej teorii i chyba musiałbym się dokształcić, żeby tak profesjonalnie opisać, czy jestem za, czy przeciw. Jedno jest pewne, że od wielu lat ludzie sobie z rakiem nie radzą…i to jest dla nas wielka szkoda, jako społeczeństwa.

 4. Witam, mi ta metoda przywróciła możliwość dalszego funkcjonowania bez bólu. Lekarze udają, ze nie widza problemu i ignorują chorobę, bo dla nich to tylko źródło dochodu.

   1. Najprostsze rozwiązania są z reguły zawsze wyśmiewane, bo za tym nie idzie wielka kasa dla bigfarmy. Ci którym nie odpowiada taka formuła niech jak najbardziej zdają się na ten uczonawy bełkot, który ich zapewnia, ze tylko oficjalna medycyna jest w stanie im pomoc

Dodaj komentarz