Kapsułkowany, wegański olej z pestek dzikiej róży od ProAktiv – moja opinia o produkcie

Share Button

Pisząc ten artykuł na stronie www.proaktiv.pl nie było jeszcze dostępnych olejów w kapsułkach i pewnie byłam jedną z pierwszych ochotniczek do testowania tego produktu. Na uwagę zwraca fakt bardzo nieskomplikowanego składu kapsułki. Tylko dwa naturalne składniki. Chciałam dokonać porównania wśród innych kapsułkowanych olejów, ale wygląda na to, że żaden producent nie kapsułkuje oleju z pestek dzikiej róży (poprawcie mnie, jeżeli się mylę). Chyba nic nie wyjdzie z mojego planu porównywania składów…

Olej z dzikiej róży w kapsułkach wegańskich

Producent: ProAktiv

Skład: zimnotłoczony, nierafinowany olej z dzikiej róży (Rosa canina) i agar.

Jedna kapsułka zawiera 0,4 g oleju i 0,002 g agaru.

Agar – który producent tego używa? Wielkie brawa dla ProAktiv, który wyróżnia się wielką dbałością o najdrobniejszy szczegół każdego produktu. Na opakowaniu napisane jest, że surowiec pochodzi z czystych terenów Syberii.

Sam pomysł kapsułkowania oleju mnie osobiście wydaje się dziwaczny, ale widocznie konsumenci wymusili taką formę, jest popyt, to i jest podaż. Rozmawiałam niedawno ze znajomą, właścicielką sklepu  zielarskiego, która stwierdziła, że kapsułkowany olej ją nie dziwi, ponieważ jest pewna grupa klientów, która chce mieć na wszystko tabletkę.

Kapsułkowany olej na pewno jest wygodną formą dbania o zdrowie. W pośpiechu dnia codziennego łatwiej jest sięgnąć po kapsułkę niż po łyk oleju. A warto po niego sięgać, ponieważ olej z pestek dzikiej róży uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i Omega 9 oraz oczywiście w witaminę C i E.

Najbardziej z tego produktu powinni się cieszyć weganie, syntetycznym otoczkom mówimy NIE! Oby jak najwięcej producentów suplementów poszło w te ślady.

Zapraszam do odczytania archiwalnego artykułu na temat prozdrowotnych właściwości oleju z pestek dzikiej róży:

Bądź piękna dzięki olejowi z dzikiej róży

Publikacja artykułu pojawiła się dzięki współpracy ze sklepem www.proaktiv.pl gdzie jest możliwość nabycia kapsułkowanego oleju z dzikiej róży. Zapraszam też do odwiedzenia witryny najlepsze-naturalne.pl gdzie również będzie możliwość przeczytania moich artykułów.

Partner wpisu:

_______________________________________________________________________
Spodobał się artykuł? Uważasz, że inni powinni go przeczytać? Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz lub skomentujesz,
dołączysz do mojego fanpage na Facebooku
dołączysz do obserwatorów na
Instagramie

10 myśli na temat “Kapsułkowany, wegański olej z pestek dzikiej róży od ProAktiv – moja opinia o produkcie

Dodaj komentarz